Peake: Ve vládě s Kalouskem, to je jako Faktor strachu

24.08.2011 22:51 | Zprávy

Vicepremiérka a místopředsedkyně Věcí veřejných Karolína Peake se v rozhovoru pro server Týden.cz snažila být smířlivá. Říká, že chápe, že v každé reformě bude něco, co se neshoduje s programem VV. Přesto ale říká, že prostor k jednání o detailech tu je.

Peake: Ve vládě s Kalouskem, to je jako Faktor strachu
Foto: sap
Popisek: Karolína Peake

Předseda poslaneckého klubu VV Vít Bárta řekl, že jeho strana pro zrušení stravenek ruku nezvedne. Ministr financí Miroslav Kalousek, který kvůli Ladislavu Bátorovi nechodí na jednání vlády, zase považuje daňovou reformu za hotovou věc. „Je to pro nás kompromis, v té vládě nejsme sami," říká k tomu Peake.

Související Bárta zchladil Kalouska: Zrušení stravenek nepodpoříme
SLEDUJEME TÉMA Stravenky

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: joh

Kde berete tu jistotu, že Krym zůstane Ukrajině?

A co se týká Ruska, podle mě se jeho imperialistická politika nikdy nezměnila jen jsme se nechali uchlácholit mírem, který tu byl a teď nastává naopak zas panika. Na druhou stranu, myslíte, že by na nás Rusko přímo zaútočilo, když jsme v NATO? Nebo nevěříte v ochranu NATO?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Proč nejsou demonstrace. Rakušane, rezignuj.“ Umělci k tragickému konci Šimůnkové

20:15 „Proč nejsou demonstrace. Rakušane, rezignuj.“ Umělci k tragickému konci Šimůnkové

„Byla završena strašná tragédie jedné rodiny. To, jak se k ní i k dalším pozůstalým po obětech „stát…