Šikovná pražská komunálnice z ČSSD. Radnice, kde pracuje, udělala její firmě kšeft za 25 milionů

10.06.2018 15:35 | Zprávy

Radnice Prahy 1 zakoupila od roku 2014 nábytek za více než 25 milionů korun. A to od soukromé firmy Spazio Designer Italiano. Jednatelkou a spolumajitelkou společnosti je přitom šéfka zdejší sociální komise Michaela Šupinová, píše server Novinky.cz.

Šikovná pražská komunálnice z ČSSD. Radnice, kde pracuje, udělala její firmě kšeft za 25 milionů
Foto: Archiv
Popisek: peníze, ilustrační foto

Šupinová je zároveň členkou obvodního stranického vedení ČSSD v Praze 1. A je také jednatelkou firmy Deco Interiers, kdy služby této společnosti opět využívá radnice Prahy 1 či některé pražské domovy seniorů. 

Původní text ZDE.

Na Šupinovou a její společnosti se nyní zaměřili Piráti, kteří si vyžádali soupis plateb úřadu firmě Spazio Designer Italiano. Společnost od roku 2012 inkasovala téměř 28 milionů. Piráti se nyní rozhodli podat podnět k antimonopolnímu úřadu. 

„V roce 2014 byl v rozporu s uzavřenou smlouvu dodán společností Spazio Designer Italiano nábytek a poskytnuty služby za více než osm milionů korun, v roce 2015 za částku 4,8 milionu. V dalších letech byly bez jakéhokoli smluvního vztahu dodávány blíže nespecifikované výrobky za další milionové částky,“ píše se v podnětu.

Tento článek je uzamčen

Po kliknutí na tlačítko "odemknout" Vám zobrazíme odpovídající možnosti pro odemčení a případnému sdílení článku.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: vef

MUDr. Miloslav Janulík byl položen dotaz

Green Deal - jak to bude dál?

To by mě také zajímalo, hlavně co bude, když ANO vyhraje volby a bude zas ve vládě, protože když jste tam byli naposled, tak Babiš ten nesmysl podepsal. Co uděláte, když budete za rok ve vládě? A hlavně, je vůbec možné ještě něco změnit, když v Bruselu nebudou chtít?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Přišel Fiala, vyletěly potraty. Propad porodnosti po vakcíně. Sněmovna se otřásala

20:37 Přišel Fiala, vyletěly potraty. Propad porodnosti po vakcíně. Sněmovna se otřásala

Premiér Fiala se na podzim smál, když poslanec Vladimír Zlínský vznesl interpelaci, zda vláda nějak …