Šťastný protestujícím: Nechápete princip demokracie

17.11.2010 20:52 | Zprávy

Šéf pražské ODS Boris Šťastný lidem nebere právo na demonstraci. Protest proti koalici ODS a ČSSD v hlavním městě ale neschvaluje. Ukazuje prý totiž, že lidé nechápou princip demokracie.

Šťastný protestujícím: Nechápete princip demokracie

"Žijeme ve svobodné demokratické zemi a každý má právo veřejně projevit svůj názor," napsal ParlamentnímListům.cz Šťastný v SMS zprávě. Demonstrovat za nové volby do pražského magistrátu je podle něj ovšem zbytečné a tak trochu i hloupé.

"Demonstrovat za nové volby proto, že ve svobodných volbách demokraticky zvolení zastupitelé v demokratickém hlasování rozhodli, že dvě demokratické strany uzavřou koalici, to je pro mne projevem nepochopení svobody a demokracie, jejichž význam si právě dnes připomínáme," uvedl s odkazem na středeční výročí pádu komunismu v Československu.

Ztrácejte čas demonstrací, my už pracujeme

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: par

Mgr. Marek Výborný byl položen dotaz

očkování proti SLAK

Proč se u nás neočkuje proti SLAK?? Proč toto očkování EU zakázala? Proč všude ve světě se očkuje? A je pravda, že v Rakousku se zabíjí jen nakažené kusy??

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nové „Přemluv bábu“. Politická výchova rodičů: „Dejte jim tam sledování těchto účtů.“

20:30 Nové „Přemluv bábu“. Politická výchova rodičů: „Dejte jim tam sledování těchto účtů.“

Datový vědec Petr Ludwig na sociální síti vyzývá lidi, aby svým rodičům přidali do sledování vybrané…