Aby tomu nasadil korunu, chlubí se, jak zajistil zdravotnické potřeby v Turecku a Indii. Tak lidská práva a Tibet mu kategoricky vadily, že (vedle tibetské vlajky, kterou vyvěšuje) musel poslat do autu smlouvu s Pekingem. O tibetské vlajce se už napsalo dost a spolubojovník do ní obalený na Hradním nám. Kalousek, by mohl vyprávět. Stačí dva údaje: vlajka je symbolem exilové tibetské vlády v Indii (ani Dalajláma se k ní moc nehlásí) a současně byla ve znaku ozbrojených povstalců (drábové na otroky při klášterech) při revoltě v r. 1959.
Pokud však Hřib vyměnil Čínu za Turecko, tak v oblasti lidských práv skočil do aktuální větší žumpy. Rovněž o Turecku se toho napsalo na kila a tak zásadovost pokrytce Hřiba uplatňovanou vůči Číně se mu v té žumpě fekálně rozmočila. Genocida Kurdů, fingovaný voj. převrat a desetitisíce zatčených (mnozí dodnes v žalářích) nebo minimálně vyhozených z práce (zvláště na novináře měl Erdogan pivku), dřívější obchod s ISIL (ropa), aktuálně zábor cizího území včetně ropných vrtů, průzkumné vrty v kyperských vodách, obecná podpora islamizace starého kontinentu – pověstný Erdoganův výrok: „Demokracie je vlak, který přiveze islám do Evropy“ a aby to urychlil, posílá muslimské bojovníky z Afghánistánu, Pákistánu a z Afriky k řeckým hranicím i s vybavením slzným plynem, profi nůžkami na drátěné zátarasy plus molotovy koktejly atd., atd.
Co dodat – diletantismus jak na obecní, tak i na státní úrovni. Méně Hřiba, méně Pirátů a mnozí si vydechnou. Je však pravdou, že příští volič to nebude mít jednoduché. Ale to už je na jiné téma.
Tento článek je uzamčen
Po kliknutí na tlačítko "odemknout" Vám zobrazíme odpovídající možnosti pro odemčení a případnému sdílení článku.Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV