Britský list Guardian komentuje třísté výročí vydání světoznámého románu anglického spisovatele Daniela Defoa: Robinson Crusoe je koloniální pohádka o nadřazenosti bílého muže. Pokud někdo strávil osmadvacet let na pustém ostrově, aby pak nadále obchodoval s otroky a pohrdal ženami, nemůže být vzorem pro žádnou společnost. Je čas nechat ho jít.
A máme tady další důkaz o nekonečném rozměru lidské blbosti, pardon, korektnosti.
Skleníkový efekt vyvolávaný „skleníkovými plyny“ nemá vliv na zemské klima, tedy na globální teplotu planety. Boj proti globálnímu oteplování, založený na omezování produkce skleníkových plynů, jako je CO2, vychází z vědeckého omylu. Tvrdí to američtí vědci Nikolov a Zeller ve své nejnovější studii, která se soustřeďuje na fyzikální podstatu skleníkového efektu a vyvrací dosavadní oficiální pohled na skleníkový efekt.
Tak teď by to chtělo oba dva provokatéry veřejně popravit a následně schválit miliardové dotace na potlačení jejich bludu! Neboť uznejte, že následné tvrzení je čiré rouhání: „Žádné skleníkové plyny, tedy plyny, které by mohly způsobovat oteplování planety, ve skutečnosti neexistují,“ podotkl jeden z autorů studie, Ned Nikolov. A navíc je to podle jména určitě nějaký ruský troll.
Jaromír Jágr:
Ty špatné komentáře jsou k tomu, že jsem jel do Číny, nebo jen kvůli tomu, že jsem jel s prezidentem Zemanem?
Tento článek je uzamčen
Po kliknutí na tlačítko "odemknout" Vám zobrazíme odpovídající možnosti pro odemčení a případnému sdílení článku.Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV