Obávám se, že Roman Janoušek bude mít záhy další veliký problém: jak se vypořádat s tím, že se mu lidé budou dobrovolně vrhat pod kola jeho vozu…
A další zcela neúplná zpráva: ministr zdravotnictví Leoš Heger po poradě s premiérem Petrem Nečasem oznámil, že do konce června skončí projekt IZIP, tedy elektronických zdravotních knížek, který doposud přišel Všeobecnou zdravotní pojišťovnu na dvě miliardy korun.
Ve zprávě totiž zcela chybí, jaké tresty obdrželi všichni ti ouzcí cabrnochové a jejich pomocníci z VZP za to letité dojení zdravotního pojištění s přesuny do Švýcar.
Není už nejvyšší čas učinit z Řecka eurounijní protektorát s jmenovaným protektorem z Bruselu, když už ti Řekové nejsou schopni si vládnout dle nadiktovaných osnov sami?
Poslanec Tomáš Úlehla (ODS) na facebooku:
Dnes jsme v poslanecké sněmovně schválili Zákon o podporovaných zdrojích energie (obnovitelné zdroje - OZE), vetovaný presidentem ČR, a kromě úspory 21 mld. Kč ze státního rozpočtu nastavili jasná pravidla režimu výroby energie z bioplynu, biokapalin i OZE.
Moje poznámka: Neměl by Tomáš Úlehla podat na prezidenta Klause žalobu? Vždyť v době, kdy se šetří, kam se člověk podívá, chtěl prokazatelně zabránit úspoře ve výši 21 miliard!
Tento článek je uzamčen
Po kliknutí na tlačítko "odemknout" Vám zobrazíme odpovídající možnosti pro odemčení a případnému sdílení článku.Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Miroslav Macek