Oleg Gubin: Prezident Zeman a ověřování podpisu poslance Pekárka

29.07.2013 16:42 | Zprávy

Vláda Jiřího Rusnoka je ve funkci pouhé dva týdny. Zatím si počíná mimořádně aktivně a u široké veřejnosti získává příznivé hodnocení. Podstatné body:

Oleg Gubin: Prezident Zeman a ověřování podpisu poslance Pekárka
Foto: Petr Kupka
Popisek: Prezident Miloš Zeman v Osvětimanech

Při jednání s Asociací hejtmanů dohodla pravidla spolupráce; prosadila opatření k rychlému obnovení ROP severozápad a obecně čerpání evropských dotací; dala zřetelně najevo, že nebude trpět vydírání státu při realizaci zakázek; zastropuje platby spotřebitelů (ti tak ušetří tisíce ročně) za fotovoltaickou elektřinu. Každým krokem naznačuje, že jí deklarovaná snaha o obnovení hospodářského růstu není prázdnou floskulí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: vasevec.cz

Kde je podle vás příčina toho, že je EU opět na druhé koleji, jak píšete?

Jak to změnit nebo je to podle vás důvod, proč by měla být EU rozpuštěna? Protože co kdy politici v EU dokázali vyřešit?! A není na čase, aby lidé měli možnost volit i EK, které podle mě rozhoduje o všem, ale jako voliči ji nemáme šanci ovlivnit její složení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jiří Paroubek: Spravedlnost pro prezidenta Edvarda Beneše

15:49 Jiří Paroubek: Spravedlnost pro prezidenta Edvarda Beneše

Česká politická reakce vždycky velmi nenávistně posuzovala Dr. Edvarda Beneše. Ať již byl ministrem …