Hlaváček (STAN): Vltavská filharmonie vstupuje do další fáze

24.09.2024 23:08 | Monitoring

Informace na svém veřejném facebookovém profilu k plánu výstavby Vltavské filharmonie, která má vyrůst v území Bubny-Zátory a bude sídlem dvou orchestrů, Symfonického orchestru hlavního města Prahy FOK a České filharmonie

Hlaváček (STAN): Vltavská filharmonie vstupuje do další fáze
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petr Hlaváček (STAN)

Vltavská filharmonie vstupuje do další fáze. A jedeme podle harmonogramu, začít stavět by se mělo už v roce 2027! Podrobná architektonická studie je hotová, teď potřebujeme dokončit dokumentaci pro stavební povolení.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Karla Maříková byl položen dotaz

Vy s tím, co tvrdí Trupmp o Ukrajině a Zelenskym souhlasíte?

A měla by podle vás Ukrajina přistoupit na mír za jakoukoliv cenu? Protože na mě to působí tak, že to, co Trump navrhuje hraje do karet jen Rusku a jemu a na Ukrajinu nebere vůbec zřetel. Nebo to vidíte jinak?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zálom (Svobodní): Hrozba. EU bude chtít jít urychleně cestou euroarmády

13:05 Zálom (Svobodní): Hrozba. EU bude chtít jít urychleně cestou euroarmády

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k odejmutí vojenské podpory Ukrajině ze strany USA.