Matoušková (STAN): Chci navrátit dobré jméno našemu hnutí STAN

03.07.2022 15:11 | Ze sítí

Komentář na facebookovém profilu k výběru kandidátů na nové předsednictvo hnutí STAN, které s posledními skandály značně prořídlo.

Matoušková (STAN): Chci navrátit dobré jméno našemu hnutí STAN
Foto: STAN
Popisek: Ing. Michaela Matoušková, MPA, členka předsednictva STAN

Děkuji za obrovskou podporu, kterou jsem dnes dostala od mých kolegů ve STANu v Pardubickém kraji. ??

Kolegové mě nominovali do Předsednictva STANu. Stejnou podporu od nás všech dostal Vít Rakušan jako nominant na předsedu STANu. Krajský sněm také nominoval na místopředsedy Věru Kovářovou, Jana Farského, Lukáše Vlčka, a Michaelu Matouškovou.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mgr. Róbert Šlachta byl položen dotaz

Spojíte se s SPD?

Půjdete do voleb společně? A co po volbách, umíte si s SPD představit koalici? Ještě by mě zajímalo, kdo za vás bude vlastně kandidovat? Nikoho jiného než vás neznám.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Ženíšek: Rusové slaví Trumpa a plánují si rozdělit Evropu. Kde jsou teď "vlastenci" z ANO?

8:14 Ministr Ženíšek: Rusové slaví Trumpa a plánují si rozdělit Evropu. Kde jsou teď "vlastenci" z ANO?

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k vývoji v mezinárodní politice.