Rajchl (PRO): ČR se ocitla zcela osamocena na špatné straně dějin

03.10.2024 8:01 | Monitoring

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k válce na Blízkém východě.

Rajchl (PRO): ČR se ocitla zcela osamocena na špatné straně dějin
Foto: Xaver Live
Popisek: Šéf strany PRO v předvolebním speciálu Xaver Live

Včera večer odpálil Írán několik set raket na Izrael.

Dle oficiálního vyjádření se jednalo o odvetu za izraelský útok v Libanonu.

Paradoxně se tak stalo pár hodin poté, kdy Česká republika zablokovala společnou deklaraci EU, jež vyzývala k ukončení tohoto vojenského konfliktu uzavřením příměří.

Naše země se tak díky Fialově proválečné politice opět ocitla zcela osamocena na špatné straně dějin.

Všichni víte, že dva a půl roku konzistentně vyzývám k uzavření příměří na Ukrajině a stejně tak zastávám pozici mírového řešení konfliktu na Blízkém východě.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

autor: PV

Mgr. Bc. Hubert Lang byl položen dotaz

Vyšetřovací komise

Zajímalo by mě, zda za členství v komisi berou poslanci nějaké příplatky? Protože jinak nechápu, k čemu je zřizujete. Ukažte mi nějako vyšetřovací komisi, která něco vyřešila.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Senátorka Zwyrtek Hamplová: Tohle už přestávám chápat

10:17 Senátorka Zwyrtek Hamplová: Tohle už přestávám chápat

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke směrování České republiky.