Od pohromy zachránili Česko dobrovolníci a švadleny! Už se to zdá být jisté. Česká data ukazují, že pokud stát zvládne ohlídat domovy seniorů a nemocnice (což není jisté), vyhneme se nejhoršímu. Díky ohromnému vzepjetí všech, kteří šili a dosud národu šijí roušky. Přiložený obrázek to ukazuje jasně, Tam, kde všichni nosí roušky, je virová epidemie pod kontrolou. Tam, kde je nenosí, je mimo kontrolu. WHO je vedle jak ta jedle, když roušky nedoporučuje. Toto tvrzení podporují i data z Islandu. Země, která má z evropských států otestováno zdaleka největší procento populace. Není jich moc, tak to stíhají. Z jejich dat se ukazuje, že cca 40% nakažených nemá vůbec žádné příznaky. To znamená, že s virem žijí, aniž by to věděli, a ten virus roznášejí po okolí. Jedinou obranou proti tomu je nosit roušku. Jedinou účinnou metodou je ona nesobecká motivace roušku si nasadit, když jsem kdekoli ve společnosti jiných lidí. Stát roušky neměl a dodnes jich nemá dost. Ale národ si je ušil sám. Takže milé švadleny - moc vám děkujeme!!!
Tento článek je uzamčen
Po kliknutí na tlačítko "odemknout" Vám zobrazíme odpovídající možnosti pro odemčení a případnému sdílení článku.Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
koronavirus
Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.
Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.
autor: PV