Vondráček (Svobodní): Plán zrušit 49 zbytečných úřadů, státních institucí a ministerstev

16.12.2024 8:02 | Monitoring

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k rušení úřadů.

Vondráček (Svobodní): Plán zrušit 49 zbytečných úřadů, státních institucí a ministerstev
Foto: Archiv L. Vondráčka
Popisek: Libor Vondráček

Mezi instituce na zrušení nepatří jen STRATKOM pana Foltýna, Česká televize, Vinařský fond či Ministerstvo pro evropské záležitosti, ale i OSA parazitující nejen na prodeji prázdných USB, DVD, ale brzy i na nových Smartphonech.

Jestli má naše ekonomika fungovat musime odstřelit neproduktivní pijavice od veřejných peněz, tak jako to udělal Javier Milei. Svobodní dlouhodobě nabízí svůj plán zrušit 49 zbytečných úřadů, státních institucí a ministerstev.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mgr. Róbert Šlachta byl položen dotaz

Spojíte se s SPD?

Půjdete do voleb společně? A co po volbách, umíte si s SPD představit koalici? Ještě by mě zajímalo, kdo za vás bude vlastně kandidovat? Nikoho jiného než vás neznám.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Rakušan: Ruská propaganda se raduje z Trumpova vyjednávání

8:15 Ministr Rakušan: Ruská propaganda se raduje z Trumpova vyjednávání

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k událostem týdne.