PROČ..?
Proč je ČESKO ,dodnes, ÚŘEDNICKOSOUDNÍM,DIKTÁTORSKÝM,TERORISTICKÝM,ZLODĚJSKÝM a PROLHANÝM státem, samozřejmě směrem k ob...
Proč je ČESKO ,dodnes, ÚŘEDNICKOSOUDNÍM,DIKTÁTORSKÝM,TERORISTICKÝM,ZLODĚJSKÝM a PROLHANÝM státem, samozřejmě směrem k ob...
Podle analýzy vypracované think-tankem Evropské hodnoty propadají právě ve své aktivitě čeští poslanci. Je to už víc jak...
Evropský parlament ve Štrasburku těsnou většinou podpořil další podporu biopaliv v Evropské unii.
EK by se měla začít zabývat situací, kdy výrobky stejné značky a stejného balení mají v různých částech Evropy skutečně ...
Dočetla jsem se, že se chystá EU spustit projekt INDECT, který po vzoru Velkého bratra bude sledovat detailně chování všech lidí pohybujících se na veřejných prostranstvích. Je to pravda? Mů-žete mi projekt nějak přiblížit? A co na něj říkáte? Děkuji za odpověď Zuzana
Čeští skláři si zatím mohou oddechnout. V Evropském parlamentu neprošel návrh na úplný zákaz používání olova při výrobě bižuterie.
Vyjádření europoslance Miroslava Ouzkého.
Neuplyne rok, aniž by se neobjevila nová mezinárodní studie upozorňující na skutečnost, že ve srovnání s klasickými fosilními palivy má použití biopaliv až o 167 % horší dopad na životní prostředí.
Občanští demokraté v Evropském parlamentu souhlasí se zvyšováním energetické účinnosti, inovacemi a rozvojem nových technologií, jejichž druhotným efektem může být i pokles emisí CO2.
Když jsem pročítal komentáře k postupu Petra Nečase v otázce ratifikace smlouvy o fiskální unii v českých médiích, dýchl na mě pocit jakéhosi nového Mnichova či Bílé hory.
Jedním z témat, kterým se bude podrobněji zabývat Výbor pro životní prostředí je zpráva o účinnějším využívání zdrojů v Evropě.
Debata ohledně novely zákona o podporovaných zdrojích energie mezi zástupci provozovatelů tuzemských fotovoltaických elektráren se vyostřuje a ve vzduchu opět visí evergreen v podobě hrozby arbitráží.
Elektromobil je vize nejen daleké budoucnosti, ale naopak budoucnosti velmi blízké. Elektromobilita získala před několika týdny důležitou mezinárodní podporu ze strany zástupců EU, USA a Japonska.
Když se v jakémkoli členském státě EU rozhodnout přeorientovat svou energetickou koncepci zcela jiným směrem, je to v pořádku. Energetická bezpečnost je autonomní záležitostí každého státu. Problém však nastává v momentě, kdy začnou tlačit i na ostat
Pane europoslanče, i vaše domovská ODS je zděšena předáním akcií neznámé švýcarské firmě. Můžete to nějak rozumně vysvětlit, anebo si jako občané máme nadále myslet, že jde o miliardový tunel, na kterém se vy pěkně napakujete?
Z informací ohledně záchrany krachujícího Řecka může být český občan celkem oprávněně rozladěn.
Pane poslanče, byl jste vxhodnocen jako málo aktivní poslanec s nízkou účastí, jak se to vlastně hodnotí, že jste dopadl tak špatně?
Europoslanci za ODS jednoznačně přivítali rozhodnutí Evropského parlamentu dále nenavyšovat unijní závazky v boji s klimatickou změnou.
V červenci se v Evropském parlamentu bude projednávat nový legislativní návrh pravidel pro označování potravin, který před několika týdny úspěšně prošel ve druhém čtení výborem ENVI (Výbor pro životní prostředí a bezpečnost potravin).
Myslíte si, že EU nebude ovlivněna do značné míry postojem Německa a možná i ostatních silných členů v otázce jaderné energie a nezmění stanovisko k její výrobě?