Na novinách FRANZIN, podporujících prezidentskou kandidaturu Vladimíra Franze, pracuje dvanáct lidí zadarmo. Chtějí tím pomoci svému kandidátovi, pro kterého dokázali sympatizanti nasbírat téměř 90 tisíc podpisů. „Tištěné noviny chceme v kampani využít proto, že chceme cílit i na lidi, kteří se nepohybují v prostředí sociálních sítí a na internetu," vysvětlil iDNES.cz zakladatel iniciativy Vladimír Franz prezidentem Jakub Hussar.
Noviny chtějí podporovatelé distribuovat v osmi velkých městech České republiky. V Praze, Brně, Ostravě, Liberci, Olomouci, Plzni, Ústí nad Labem a Českých Budějovicích.
V prvním čísle třeba najdete komiks Holič, v němž zákazník v roce 1990 žádá o účes "na Havla". U dalšího z roku 2013 má v ruce holič tetovací jehlu a zákazník má přání "na Franze".
Tento článek je uzamčen
Po kliknutí na tlačítko "odemknout" Vám zobrazíme odpovídající možnosti pro odemčení a případnému sdílení článku.Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: jno