Ministerstvo financí uspořádalo prestižní setkání s experty z MMF

04.11.2016 15:24 | Zprávy

Ministerstvo financí uspořádalo setkání ekonomických expertů, kteří diskutovali o možnostech udržení tempa hospodářského růstu zejména v pokrizovém období.

Ministerstvo financí uspořádalo prestižní setkání s experty z MMF
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministerstvo financí

Pracovníci evropského oddělení Mezinárodního měnového fondu Emil Stavrev a Ernesto Crivelli prezentovali nejnovější studii ze série Zprávy o regionálních ekonomických otázkách: Efektivní vládou k posílení růstu. Na základě podrobné analýzy klíčových ukazatelů došli k závěru, že zacelením mezer ve výběru daní a odstraněním neefektivit ve veřejných výdajích má pro dotčené státy potenciál 2-4 % HDP. Přitom vývoj ve státech V4 v období po vstupu do EU hodnotí velmi kladně.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Jana Maláčová byl položen dotaz

Spojení s Komunisty

Nakonec k němu nedošlo, ale jak jste vůbec o spojení se Stačilo, což je vlastně jiný název pro komunisty, maximálně přetřených z rudé na růžovou? To už neplatí bohumínské usnesení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

České dráhy: Výstavba stanice Praha-Bubny a přestavba Masarykova nádraží ovlivní provoz regionálních linek S4 a R44

7:23 České dráhy: Výstavba stanice Praha-Bubny a přestavba Masarykova nádraží ovlivní provoz regionálních linek S4 a R44

V souvislosti s výstavbou nové stanice Praha-Bubny a pokračující stavební činnosti Správy železnic n…