Jaromír Soukup vyzval Kalouska. Do souboje, který bude naprosto fér

03.08.2019 6:26 | Zprávy

Volejte a pište šéfovi. Pořad Jaromíra Soukupa, který je čistou improvizací. Mimo jiné se hovořilo i o sňatcích homosexuálů a lesbiček a také o jejich výchově dětí.

Jaromír Soukup vyzval Kalouska. Do souboje, který bude naprosto fér
Foto: Repro TV Barrandov
Popisek: Volejte šéfovi v Mých zprávách na TV Barrandov

První dotaz směřoval k tomu, zda by Soukup přijal pozvání Miroslava Kalouska (TOP 09) k boxu. „To víte, že ne. Já jsem dřív boxoval, takže vím, co tam dělat. Pan Kalousek neboxoval, tak by to nebylo fér,“ míní Soukup. „Ale pokud by Miroslav Kalousek přijal pozvání do duelu, do rovnocenné diskuse, tak to bych byl rád,“ uvedl.

Další dotaz se týkal demokracie v USA. „Demokracie v USA je jedna z nejrozvinutějších na světě. O tom, jestli jsou Spojené státy demokratické, není třeba diskutovat. Můžete to tam vidět na každém rohu. Takže demokracie v USA je fér. Jak dopadá to, že zvolili Donalda Trumpa prezidentem, to je také demokracie... V přímé volbě v Česku se lidé shodli na tom, že chtějí prezidenta Miloše Zemana,“ zmínil Soukup s tím, že to, že se to někomu nelíbí, neznamená, že nejde o demokracii.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: vef



Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Nejde o Trumpova cla. Skryté a vážné věci.” Americký miliardář promluvil

8:59 „Nejde o Trumpova cla. Skryté a vážné věci.” Americký miliardář promluvil

Trumpova cla, propady trhů a reciproční opatření teď plní novinové titulky. Americký miliardář a inv…