Policie si z ostravského magistrátu odvedla komisaře v poutech

28.08.2010 11:35 | Zprávy

Korupce byla příčinou policejní akce, během níž strážci zákona zatkli na ostravském magistrátu tři zkušební komisaře, informuje Moravskoslezský deník.

Policie si z ostravského magistrátu odvedla komisaře v poutech

Pořádným šokem pro pracovníky ostravského magistrátu tento týden bylo, když před jejich zraky odváděli policisté z budovy do přistavených vozidel trojici zkušebních komisařů v poutech. Podle informací Moravskoslezského deníku byli muži zapleteni do podvodů s řidičskými průkazy a zkouškami. Zajištěn byl i jeden pracovník autoškoly.

Zatčení potvrdil Moravskoslezskému deníku náměstek ostravské policie Radovan Vojta. Nechtěl však prozradit žádné bližší informace ani počty zadržených. „Ve spolupráci s magistrátem jsme provedli zákrok, při němž byly zadrženy určité osoby, které byly následně obviněny," přiznal Vojta akci velmi nekonkrétně.

Za přijetí úplatku hrozí obviněným až osm let

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: jih

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Z čeho je financováno hnutí STAČILO?

KSČM má příspěvky od státu, ale stačilo přeci ne nebo ano? A pokud ne, tak z čeho je financováno? A je to tak, že teď už KSČM jako strana kandidovat nebude, ale budete kandidovat jako STAČILO? A jestli ano, proč vlastně stranu úplně nezrušíte, když jste de fakto založila novou?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ne každý je Vetchý. Umělci o zbrojení hodně jinak

4:40 Ne každý je Vetchý. Umělci o zbrojení hodně jinak

„V okamžiku, kdy se vážně jedná o míru, budou zbrojit jako šílení. Zvyšování? Na obranu? Nic takovéh…