Rázná krajanka z Texasu: Clintonovi, Bush a Obama zbabrali Střední východ. Teď s pomocí Merkelové ničí Evropu. Ať uprchlíkům pomohou boháči ze Saúdské Arábie

30.10.2016 17:27 | Zprávy

PŘÍBĚH Pětasedmdesát procent Američanů se vymezuje proti muslimské imigraci a ilegálním migrantům. Proto je Donald Trump tak populární. Tito lidé chtějí bezpečné hranice, angličtinu jako hlavní jazyk učený na školách a svou kulturu. Multikulturalismus však tuto kulturu mění k nepoznání. To řekla ParlamentnímListům.cz Čechoslovenka žijící v texaském Dallasu Renata Grossmanová, která do USA emigrovala v roce 1968.

Rázná krajanka z Texasu: Clintonovi, Bush a Obama zbabrali Střední východ. Teď s pomocí Merkelové ničí Evropu. Ať uprchlíkům pomohou boháči ze Saúdské Arábie
Foto: pixabay.com
Popisek: USA- ilustrační foto

„Nevěřím tomu, že jsou Saúdská Arábie a třeba Írán přáteli USA. Ostatně Bill Clinton, George Bush, Barack Obama a Hillary Clintonová se svojí politikou zbabrali většinu dobrých vztahů na Středním východě a s pomocí mnoha evropských politiků, hlavně Angely Merkelové, ničí i Evropu. Podle mého názoru bude Donald Trump stát na straně americké střední třídy a bude se snažit o zlepšení naší ekonomiky,“ uvádí Renata Grossmanová, která se kvůli okupaci Československa vojsky Varšavské smlouvy ze své návštěvy v New Yorku už nevrátila. Dále dost drsně líčí, jak se za Clintonových a Obamy změnily poměry v USA k nepoznání.

O ilegálech z Mexika

Spojené státy americké se podle Grossmanové nacházejí v obrovských problémech: „Lidé potřebují práci, vždyť čtyřiadevadesát tisíc lidí je bez ní. Mosty padají a školy taky, ale dětem na hlavu. O vzdělání raději nemluvit. USA se v jeho kvalitě propadly na třicáté místo ve světě. Rodiny se rozpadají, děti umírají na předávkování drogami či v přestřelkách kriminálních band. Společnost se rozpadá. Černoši se vraždí navzájem, ale odnášejí to i policisté. Taková nenávist, jako za osm let panování Obamy, tady celých padesát let neexistovala. V některých čtvrtích to vypadá, jako by šlo o ulice zaostalých afrických měst, třeba Mogadiša.“



Největší problémy na jižní hranici USA jsou s ilegálními uprchlíky ze sousedního Mexika. „Mnoho Mexičanů zde žije ze státní podpory. Někteří pracují jako zahradníci, v úklidových četách nebo jako pomocníci na stavbách. Těžce pracují, ale mají problémy domluvit se. Také zde operují gangy, které vydělávají prodejem drog, hlavně heroinu, marihuany, amfetaminu, oxycontinu a dalších. Drogové války jsou velmi nebezpečné a mnohdy na ně doplatí životem i nevinní lidé. Vláda Baracka Obamy, v jejímž prvním funkčním období byla ministryní zahraničí právě Hillary Clintonová, to ale ignorovala. Chtějí otevřené hranice,“ vysvětluje.

Ilegálové, budoucí demokraté

„Všichni ilegální migranti jsou totiž jejich budoucí demokraté, a proto pro ně chtějí amnestii. Je jich zde na třicet milionů a Clintonová jim během prvních sto dní své možné vlády slíbila amnestii. Ti, kteří žijí v Kalifornii, mají dokonce už volit povoleno. Kalifornský guvernér Jerry Brown takový zákon prosadil právě před těmito volbami. Ostatně v mnohých státech, kde je to stále protizákonné, volí migranti pod identitami mrtvých lidí,“ líčí předvolební šachy.  

„Nejsem proti imigrantům, ale chtěla bych, aby se do země dostali legálně. U ilegálních migrantů nemůže nikdo vědět, co jsou zač a za jakým účelem sem přišli. Určitě jsem proti těm, kdo se nechtějí přizpůsobit a žít podle zákonů téhle země. Ostatně to u mě platí i obecně. Když chtějí muslimové žít podle práva šaría, tak ať zůstanou v zemích, kde se žije podle zákonů šaríji. Vždyť zdejší ústava a právo šaría nejdou dohromady, naopak jsou protikladné. Ostatně máme zde dost ‚domácích teroristů‘ narozených v rodinách druhé generace zdejších muslimů a víc jich opravdu nepotřebujeme,“ dodává Grossmanová.  

Tento článek je uzamčen

Po kliknutí na tlačítko "odemknout" Vám zobrazíme odpovídající možnosti pro odemčení a případnému sdílení článku.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Jan Rychetský

Slavnostní účtenková loterie

Paní Schillerová, nemyslíte si, že by bylo lepší, kdyby se zabývali zaměstnanci najati na účtenkovou loterii něčím užitečnějším? Nebo že bychom mohli za účtenkovou loterii ušetřit a tyto finance raději dát či rozdělit mezi pečovatelské domy na podporu důstojného stáří? Nemyslíte si, že by taková čás...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Článek o jaderných zbraních prý Ukrajincům „pohnojil“ jejich pozici

10:43 Článek o jaderných zbraních prý Ukrajincům „pohnojil“ jejich pozici

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj naznačil, že buď Ukrajina vstoupí do NATO, nebo se vrátí k …