ND: Odvolejte Schwarzenberga z čela zahraničního výboru PSP

22.05.2014 8:50 | Zprávy

Otevřený dopis předsedovi Sněmovny Hamáčkovi. NE Bruselu - Národní demokracie žádá odvolání Karla Schwarzenberga za jeho skandální přiznání z účasti ve vlastizrádné zahraniční soukromé lóži.

ND: Odvolejte Schwarzenberga z čela zahraničního výboru PSP
Foto: Hans Štembera
Popisek: Karel Schwarzenberg

Vážený pane předsedo,

obracíme se na Vás ve vážné situaci, kdy se člen Poslanecké sněmovny a nynější předseda zahraničního výboru PSP Karel Schwarzenbeg (TOP 09) přiznal k alarmujícím až skandálním skutečnostem, které by neměly být přehlíženy.

Jak vyplynulo z jeho diskuze s panem poslancem Jaroslavem Foldynou (ČSSD) na plénu Poslanecké sněmovny ze dne 7. května 2014, ozřejmil pan Schwarzenberg, zřejmě nechtěně a v návalu emocí, pravý smysl různých nadnárodních vlivových organizací, jichž je sám členem.

Všeobecně známá je už jeho angažovanost na setkáních klubu Bilderberg, veřejně dohledatelné je i jeho členství v Trilaterální komisi. Právě o té však nedávno prozradil nové podrobnosti, které jsou natolik zásadního charakteru, že by z nich měla být vyvozena i jeho osobní zodpovědnost. Tím spíše, že výrok zazněl na plénu Poslanecké sněmovny.

Zatímco svou pravidelnou účast na setkáních Bilderberg Group Karel Schwarzenberg odbýval slovy o tom, že nejde o nic tajného, jen o zajímavé přednášky, o Trilaterální komisi, která je mladší sestrou Bilderbergu a je, podobně jako klub Bilderberg, ovládána elitářskou rodinou Rockefellerů, prozradil Karel Schwarzenberg možná více, než chtěl.

Z jeho vystoupení na půdě Sněmovny citujeme:

"Já jsem nikdy nepodporoval bombardování Srbska. Naopak, to si dobře pamatuju, těsně před tím, než to začalo, bylo zasedání Trilateral Commision ve Washingtonu a tehdy byli tři, bohužel pouze tři přítomní, kteří se postavili proti plánu zahájit bombardování Srbska. To byl, budete se divit, Henry Kissinger, byl to nynější ministr zahraničí Království švédského Karl Bild a potom jsem byl já v té diskusi. Je něco jiného, když ta válka proběhla a Srbsko ztratilo nadvládu nad Kosovem a nebyla nejmenší naděje možnosti, že by ji získalo zpátky, že jsem uznal Kosovo jako nezávislou zem. Ale bombardování Srbska jsem opravdu nepodpořil. Děkuji mnohokrát.“

zdroj: http://www.psp.cz/eknih/2013ps/stenprot/008schuz/s008122.htm

Ačkoli se v tomto vystoupení Karel Schwarzenberg obhajoval, že bombardování Srbska nepodpořil, nechtěně tím zároveň přiznal, že na podobných fórech se hlasuje a rozhoduje o tak zásadních světových událostech, jako je válečné tažení západních elit proti té které nepohodlné zemi. Skutečnost, že jde o nikým nevolený orgán, ač rozhoduje o záležitostech světového až dějinného významu, je děsivá - ukazuje totiž, že moc neleží v rukou lidu a jimi volených zástupců v národních parlamentech, ale že se rozhoduje v polotajných elitních organizacích, které nejsou a z principu nemohou být veřejností kontrolovány. Právě ty udávají směr, jakým se bude svět vyvíjet.

Karel Schwarzenberg, v té době sice nemající žádnou funkci v české politice, ale na jiných setkáních v příštích letech už významný představitel České republiky, se tak podílel na rozhodování o tom, jak naložit se suverénním státem, který se stal trnem v oku spojenectví USA-Izrael. Jeho údajně záporný postoj k bombardování Jugoslávie ho nikterak neomlouvá a nemůže mu být přičten k dobru, protože mu jednak nelze věřit a za druhé tento jeho postoj, i kdyby byl pravdivý, nijak nesnižuje závažnost té skutečnosti, že se Schwarzenberg dlouhodobě účastní podobně zvrácených schůzek organizací, které - placeny mocnými finančními skupinami - usilují, jak samy přiznávají, o totalitní světovládu.

Zároveň není jasné, jak Schwarzenberg v této skupině hlasoval, on sám mluví pouze o tom, že se stavěl proti "v diskuzi" na toto téma. Podle jeho dalších politických kroků bychom však předpokládali, že při konečném hlasování bombardování bratrského slovanského národa podpořil. Můžeme se také ptát, v kolika dalších případech pak naopak hlasoval zcela v souladu se zájmy pana Rockefellera a přizpůsoboval tomu poté své politické kroky. Můžeme se také ptát, jak například Karel Schwarzenberg hlasoval v souvislosti s operací Majdan, kdy stejné finanční skupiny zorganizovaly a financovaly převrat na Ukrajině. V souvislosti s osobním angažováním se Schwarzenberga na majdanských událostech je více než zjevné, že jako vyslanec ne českých, ale Rockefellerových zájmů, funguje Schwarzenberg dál.

Připomínáme v této souvislosti tzv. Loganův akt, který představitelům americké administrativy (ač je obtížně vymahatelný) zakazuje účastnit se podobných schůzek, na kterých se přijímají rozhodnutí, která nejsou konzultována na vládní úrovni. Podobný zákon by měl platit i v České republice, aby zakazoval účast českých politiků v podivných globalistických uskupeních soukromého charakteru, kde se dá očekávat silný střet zájmů mezi zájmy národními, které by měli tito politici přirozně hájit a mezi zájmy korporací a elitních rodin, které hájí ve skutečnosti.

Z tohoto důvodu považujeme Karla Schwarzenberga za bezpečnostní riziko pro Českou republiku a ve světle jeho výroků a hlavně skutečností, že je členem těchto soukromých spolků s válečnými ambicemi žádáme, abyste ho odvolal z postu předsedy významného poslaneckého klubu. Jde o funkci důležitou, jsme proto přesvědčeni, že netransparentní, protože zahraničním skupinám podléhající Karel Schwarzenberg v čele takového výboru může České republice škodit.

Tento dopis berte prosím jako dopis otevřený.

Za politickou stranu NE Bruselu - Národní demokracie

Adam B. Bartoš, předseda
Ladislav Zemánek, místopředseda 

Tento článek je uzamčen

Po kliknutí na tlačítko "odemknout" Vám zobrazíme odpovídající možnosti pro odemčení a případnému sdílení článku.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Daniel Solis - profil

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Budoucnost

Vážený pane Bartoši, dokázal jste nevídané a podle mě jste jeden z nejlepších politiků u nás. Zajímalo by mě, co máte v plánu dál? Funkci předsedy jste složil. Zůstanete ale i nadále v politice? A neuvažoval jste o kandidatuře na prezidenta?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Bartůšek (Přísaha): Hlasovala jsem proti evropské komisi, pokračování nesmyslné zelené politiky

6:04 Bartůšek (Přísaha): Hlasovala jsem proti evropské komisi, pokračování nesmyslné zelené politiky

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k ustavení nové Evropské komise.