Tehdejší britský premiér Blair Tony Blair prohlásil, že nepředstavuje žádné bezpečnostní riziko, a tak se mohl vrátit v roce 2004 do Spojeného království a jako omluvu dostal od Británie v přepočtu 32 miliónů korun. V roce 2014 však uprchl do Sýrie, přidal se k Islámskému státu a teď se odpálil v Mosulu. Celou tu dobu tedy představoval obrovské riziko a je jenom štěstí, že se neodpálil někde v Evropě.
Pozůstalí po obětech předvánočního útoku v Berlíně se dočkali nepříjemného překvapení, když jim místo vyjádření soustrasti přišel účet na 51 eur (1380 korun) za ohledání mrtvol. Nemocnice tento přípis odvolala až po třech týdnech a ani starosta Berlína nebyl rychlejší, protože poslal soustrast až po dvou měsících.
Z jednání úřadu v Británii a Německu můžeme snadno odvodit jednání úřadů i v dalších zemích včetně bruselské centrály Evropské unie.
Poučením by nám mělo být, že nelze věřit žádnému přivandrovalci, i kdyby se za něho přimlouval jakkoliv vysoce postavený politik, a že bychom si měli dát velký pozor na to, kam a kdy chodíme. Zvláště sportovní utkání a různé trhy jsou velmi nebezpečné, nejen, že vás tam mohou zabít, ale ještě vaše rodina dostane pořádnou pokutu za to, že jste byli v nesprávnou dobu na nesprávném místě, místo toho abyste seděli doma.
Tento článek je uzamčen
Po kliknutí na tlačítko "odemknout" Vám zobrazíme odpovídající možnosti pro odemčení a případnému sdílení článku.Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV