Sládek (SPR-RSČ): Zbytečná debata na téma účasti při inauguraci Donalda J.Trumpa

22.01.2017 9:17 | Zprávy

Mainstreamová média rozpoutala nebývalou kampaň, která měla poškodit nového prezidenta a ukázat celému světu, jak malá je jeho popularita ve Spojených státech.

Sládek (SPR-RSČ): Zbytečná debata na téma účasti při inauguraci Donalda J.Trumpa
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Sládek

Prezident byl zvolen většinou Američanů, která šla volit. Takže na toto téma není třeba dále debatovat.

Můžeme se tedy soustředit jenom na prostranství mezi památníkem A. Lincolna (ten znáte z Planety opic) a G. Washingtona (nenechte se mýlit tím, že to není socha, ale obelisk). Při inauguraci Husseina Obamy tam bylo černo. Při inauguraci D. J. T. byla část plochy volná.

Musíme si uvědomit, že jet do Washingtonu není to stejné, jako jet z Brna do Prahy, vzdálenosti jsou obrovské a zimní počasí rozhodně cestování neusnadňuje. Nehledě k tomu, že ve Washingtonu a nejbližším okolí jsou omezené kapacity ubytování.

Z toho logicky vyplývá, že zatímco většina Američanů se nemohla inaugurace zúčastnit, jednak z důvodu vzdálenosti, jednak nepříznivého počasí, nemožnosti sehnat ubytování a vzhledem k tomu, že inaugurace byla ve všední den, nutnosti vzít si volno v práci.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV



Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Podpora našich lidí Ukrajině je na historickém minimu

9:15 Vích (SPD): Podpora našich lidí Ukrajině je na historickém minimu

Lídři EU se klepou, co zas bude ráno ve zprávách, že prezident Trump zase vymyslel a hodlá realizova…