Voják, který měl dealovat drogy, byl zadržen

22.01.2012 5:56 | Zprávy

Policie zadržela kvůli podezření z prodeje drog jednoho z příslušníků 71. armádního mechanizovaného praporu v Hranicích na Moravě.

Voják, který měl dealovat drogy, byl zadržen
Foto: Hans Štembera
Popisek: Průvod za rakví s ostatky Václava Havla na Pražský hrad

Policie počátkem týdne zadržela kvůli podezření z prodeje drog jednoho z příslušníků 71. armádního mechanizovaného praporu v Hranicích na Moravě. Voják je nyní ve vazbě, informovala televize Prima.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: ann, čtk

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Věříte tomu, že Amerika stojí o to, aby Evropa vzkvétala?

Ve vašem článku cituje Vance, který to tvrdí + další věci. Vy mu věříte? Co podle mě trefil je ta cenzura, kdy se stávající politici natolik bojí o svá místa, že se snaží umlčet všechny ty, kteří s nimi nesouhlasí. Otázkou je, co s tím?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Čeští vojáci na Ukrajině? Nikdo nám neřekl jasné ano. Ani z vládních stran

11:48 Čeští vojáci na Ukrajině? Nikdo nám neřekl jasné ano. Ani z vládních stran

ANKETA Měla by Česká republika vyslat vojáky na Ukrajinu, aby tam v rámci „koalice ochotných“ dohlíž…