Vyšetřovací komise
Zajímalo by mě, zda za členství v komisi berou poslanci nějaké příplatky? Protože jinak nechápu, k čemu je zřizujete. Ukažte mi nějako vyšetřovací komisi, která něco vyřešila.
Zajímalo by mě, zda za členství v komisi berou poslanci nějaké příplatky? Protože jinak nechápu, k čemu je zřizujete. Ukažte mi nějako vyšetřovací komisi, která něco vyřešila.
Hejtman Středočeského kraje se v pátek sešel se zástupci drobných živnostníků z Mladé Boleslavi, kterým hrozí likvidace jejich krámků.
Do jaké míry vidíte reálně, že církve budou souhlasit s odsunutím restitucí na později?
Pane poslanče, jak přijaly církve návrh na posunutí výplaty odškodnění?
Školy, které přes prázdniny vyhazují učitele, prověří inspekce.
Jaký je Váš názor pane poslanče na řízení národních parků u nás?
Prý jsou ohroženy nějaké dotace čerpané vaším ninisterstvem, do jakých programů vlastě směřují vaše dotace nejvíc?
Milá paní Marto, děkujeme za pochvalu, ta vždycky potěší J. Ptáte-li se na nápady, kde šetřit, můžu je shrnout takto: zvýšení daně právnickým osobám o 1%, mírně progresivní daň pro fyzické osoby,audit daňových výjimek, důsledné zdanění hazardu, zdanění prostituce, daňová amnestie. A především ucpat díry, kterými utíkají finanční prostředky na
Vyjádření MZe k nepravdivým informacím, které se objevily na serveru iDnes.
Bude mít vítězná potravina ( z vašeho článku na parlamentkách) nějaké výhodnější místo na trhu?
Je v Evropě skutečně extremismus na postupu? V poslední době se o tom moc nemluvilo.
Zpravodajský server Novinky.cz dnes přinesl rozhovor s Bohuslavem Sobotkou z pera nechvalně známého novinářského echt-šmoka Jiřího Ovčáčka...
Vyjádření soustrasti pozůstalým obětí teroristických útoků v Norsku.
Rada Jihomoravského kraje schválila dopis hejtmana JMK primátorovi Statutárního města Brna ve věci realizace projektu novostavby Janáčkova kulturního centra v Brně.
Rada Jihomoravského kraje schválila projekt „Výuka českého jazyka v Zadaru“. Jedná se o další konkrétní naplňování spolupráce mezi Jihomoravským krajem a Zadarskou župou v oblasti vědy a vysokoškolského vzdělání.
Výsledky soutěže Regionální potravina Jihomoravského kraje a Zlatá chuť Jižní Moravy 2011 21. 7. 2011 zveřejnil hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek spolu s předsedou Regionální agrární komory Jihomoravského kraje Václavem Hlaváčkem.
Rada Jihomoravského kraje 21. 7. 2011 schválila přípravu realizace první etapy firemní mateřské školky Jihomoravského kraje s názvem „Zajištění péče o děti – dětský koutek“.
Rada Jihomoravského kraje 21. 7. 2011 schválila nařízení, kterým se vydává Krajský regulační řád Jihomoravského kraje pro případ smogové situace.