Díky 24 SAFE se o své cennosti nemusíte bát

25.10.2016 12:38 | Zprávy

Přibližně před rokem se v centru Prahy otevřela nová služba pronájmu bezpečnostních schránek 24SAFE. Jedná se o centrum s nejvyšší úrovní zabezpečení, nejmodernějšími trezorovými místnostmi a s nonstop přístupem k uloženým věcem v bezpečnostních schránkách.

Díky 24 SAFE se o své cennosti nemusíte bát
Foto: 24SAFE
Popisek: 24SAFE

Ať už se jedná o jakékoliv cennosti, jako jsou šperky, finanční hotovost, cenné listy, mnoho lidí neví, kam tyto vzácné věci uschovat, zároveň je však nechtějí nechávat doma, kde hrozí velké riziko krádeže. Často se proto obrací na banky, které si ovšem většinou účtují vysoké měsíční poplatky za možnost úschovy. Společnost 24SAFE přišla v dnešní době moderních technologií s další inovací a průlomovým nápadem na trhu s bezpečnostními schránkami. Jedná se zdaleka o nejbezpečnější variantu úschovy různých cenností, hotovosti, či důležitých dokumentů. 24SAFE nabízí k pronájmu přes 11 tisíc bezpečnostních schránek, ke kterým je přístup 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Sídlo 24SAFE se nachází v Praze 1 v ulici Na Poříčí a je tudíž bezproblémově dostupné. V budově jsou dvě trezorové místnosti o rozloze 2x85 m². Pokud vezmeme v potaz míru bezpečnosti, tak možnosti 24SAFE vysoce převyšují nabídku ostatních společností poskytujících tyto služby. Trezorové místnosti jsou vyrobeny a instalovány švédskou firmou GUNNEBO, která je jedničkou na trhu v oblasti zabezpečení. Místnosti splňují standardy bezpečnostní třídy X, což je úroveň zabezpečení trezorů centrálních bank. Fyzické zabezpečení doplňuje nepřetržitý monitorovací a výstražný systém. Z tohoto pohledu bezpečnější variantu zkrátka nenajdete.

Bezpečnost především

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Komerční článek

Jana Maláčová byl položen dotaz

Spojení s Komunisty

Nakonec k němu nedošlo, ale jak jste vůbec o spojení se Stačilo, což je vlastně jiný název pro komunisty, maximálně přetřených z rudé na růžovou? To už neplatí bohumínské usnesení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Bude odhalen skandální Epsteinův seznam, zní z USA

21:15 Bude odhalen skandální Epsteinův seznam, zní z USA

Jeffrey Epstein, finančník a usvědčený sexuální delikvent, byl zapleten do rozsáhlé sítě obchodování…