S tajemným mužem o spiknutí světa. Menší chybou je prý uvěřit mu, než se vysmívat

10.04.2014 11:36 | Zprávy

JINÝMA OČIMA Uděláte menší chybu, když některým skutečnostem budete či zkusíte věřit, než když se jim budete vysmívat. To jsou slova, která je třeba mít na paměti při čtení rozhovoru s Tomášem Keltnerem - mužem, který o sobě odhaluje, že pracoval několik let v tajné službě. Nyní se věnuje spíše lektorské, spisovatelské a nakladatelské činnosti.

S tajemným mužem o spiknutí světa. Menší chybou je prý uvěřit mu, než se vysmívat
Foto: hns
Popisek: New world order, ilustrační koláž

S ParlamentnímiListy.cz si povídal mimo jiné i o tom, jak nahlížet na Nový světový řád i budoucnost lidí.

Vše je součástí plánu – i to je jedna z hlavních charakteristik, která se prolíná celým tímto tak trochu jiným rozhovorem, o tématech, o kterých se většinou nemluví a v médiích hlavního proudu nepíše.

Tomáš Keltner je z nejvyšších pater systému, do kterého měl šanci proniknout, vybaven informacemi, o kterých je přesvědčený, že o nich běžný smrtelník nemá ponětí. Pochopil též, že „sovy nejsou tím, čím se zdají být“, a demokracie, svoboda a lidská práva bývají prázdnými pojmy, jež nemívají s realitou nic společného. „Existují tři zpravodajské moudrosti. První říká: Nikdy nikomu nevěř. Druhá: Nikdy nevíš všechno. A třetí: Všechno je jinak,“ připomíná úvodem. A tak v duchu, že vše může být jinak, přichází první otázky…

Velmi často se hovoří o tom, že lidstvo dospělo do finální fáze budování Nového světového řádu. Na toto téma vyšlo i několik celosvětově úspěšných knih, z nichž jedna je celá postavena také na rozhovoru s člověkem, údajně propojeným se zpravodajskými službami i zednářskou lóží – tedy ideální koktejl pro fanoušky konspirací. Jak vnímáte takovéto informace vy?

Víte, je nutné říci, že z církví se staly korporace, které mají za cíl hromadit majetek a moc. A též cíl ovládat. Místo aby pravdu náboženství uchovávalo, tak dělá pravý opak – informace zkresluje a záměrně dezinformuje. Přesto vždy byli jedinci, kteří se snažili ten chod věcí zvrátit, i v historii. Je třeba proto připomenout, že naše euroatlantická civilizace stojí na stejných základech, které kdysi položil jeden Žid - Ježíš Kristus. Tedy na křesťanství. Bohužel, je třeba též říct, že katolická církev je při pohledu z hlediska sektářství jedna velká sekta, vykazující hned několik hlavních charakteristických sektářských bodů.

Tento článek je uzamčen

Po kliknutí na tlačítko "odemknout" Vám zobrazíme odpovídající možnosti pro odemčení a případnému sdílení článku.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

autor: Alena Hechtová

Jaký je váš názor na návrh zákona o pokutách za lživou a urážlivou kampaň?

Já třeba ten návrh dost dobře nechápu. Kdo by jako měl posuzovat případné lži v kampani? A jak se pozná, že jde o kampaň a ne třeba jen o (lživé) vyjádření politika mimo kampaň? Není ten návrh zákona dost gumový, jakože pokuta za lhaní bude hrozit jen v kampani? Navíc jestli někdo lže není to vlastn...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Chápu, že nás tu musíte prokádrovat“. Maláčová se vysmála Moravcovi, ten spustil o roce 1989

15:11 „Chápu, že nás tu musíte prokádrovat“. Maláčová se vysmála Moravcovi, ten spustil o roce 1989

Nedělní debata Václava Moravce se nesla v konfrontačním duchu a zaměřila se na povolební spojenectví…