Trump Clintonovou nikdy nemůže porazit, psalo se. Tak se podívejte na tento průzkum

25.07.2016 15:18 | Zprávy

Republikánský kandidát Donald Trump vede nad demokratickou kandidátkou Hillary Clintonovou. V průzkumu před prezidentskými volbami v USA to ukázala televize CNN.

Trump Clintonovou nikdy nemůže porazit, psalo se. Tak se podívejte na tento průzkum
Foto: repro Fox News
Popisek: Donald Trump, republikánský kandidát na prezidenta USA

Podle celoamerického průzkumu stanice CNN a organizace ORC by Trumpa volilo 48 procent lidí, Clintonovou o tři procenta méně.

Jak je patrné, Trump si po sjezdu své strany, kde byl oficiálně nominován, polepšil v průzkumu o šest procent. Není to nic neobvyklého, v roce 2000 se preference Ala Gorea a George Bushe posunuly po nominačním sjezdu shodně o osm procent. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: vef

Tomio Okamura byl položen dotaz

Věříte v nezávislý proces?

Tvrdíte, že je to vaše trestní stíhání politický proces. Ty ale rozhodně neprobíhaly podle nějakého práva. Co tedy čekáte od toho vašeho procesu? A fakt myslíte, že nějaký politik, může ovlivňovat soudní moc u nás? Jestli ano, co uděláte, aby k tomu nedocházelo, když budete ve vládě?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vypovědět poslušnost. Filip Turek přímo z Ameriky předestřel budoucnost ČR

14:14 Vypovědět poslušnost. Filip Turek přímo z Ameriky předestřel budoucnost ČR

Společně s Maďary, Italy, Rakušany a dalšími národy vypovědět poslušnost Evropské komisi. Tak lze dl…