Bylo jich třicet a mladá Němka o nich s fotografem hovořila jako o rozhněvaných mužích. Nejprve se prý nic nedělo, šlo o skupinku, která se dobře bavila. Následně však začali mít muži, jejichž identitu není s to určit, sexistické poznámky.
Byli prý blíž a blíž, až se ona a její přátelé začali bát. Zprvu mělo jít o okradení. Bála se, ale telefon, ani peněženku dobrovolně odevzdat nechtěla. Skupina desítek mužů ji prý obstoupila a začalo peklo. Osahávání, strhávání oblečení. Někdo prý sahal mezi nohy, jiný na prsa, dalšímu mělo jít jen o cennosti. Michelle se nakonec podařilo utéct a policejní úředníci mluví o "běhu jako o život".
Další snímek známého fotografa přináší rozmazané obličeje několika desítek postav, o nichž mluví jako o migrantech. Podtitulem materiálu, který má přes 21 tisíc sdílení na sociální síti Facebook, není nic o osahávání a útocích, ale rovnou o znásilnění.
V té souvislosti je nutné uvést, že americký NY Post popsal situaci v Evropě pečlivě vybraným termínem Rapefugees. Což je spojení slova znásilnění (rape) a uprchlík (refugee).
Daily Mail se rovněž táže, a to zejména v diskusích, jak bude vypadat situace v létě. "Musíme si uvědomit, že pokud došlo k tolika sexuálním zločinům v zimě, kdy mají ženy kabáty, svetry a další kusy oblečení, jak to bude vypadat v létě?!"
Tento článek je uzamčen
Po kliknutí na tlačítko "odemknout" Vám zobrazíme odpovídající možnosti pro odemčení a případnému sdílení článku.Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Tomáš A. Nový