Nechci v žádném případě paušalizovat nebo bez důkazů někoho obviňovat. Je ale pravdou, že levicová opozice vede i proti prezidentu republiky dlouhodobou, několikaletou kampaň. Levice se snaží bez ohledu na důsledky radikalizovat atmosféru v zemi. Připomínám výrok šéfa ČMKOS Jaroslava Zavadila, že je vláda nejhorší od roku 1950. Událost by měla být poučením pro všechny politiky, že vyvolávání nenávisti ve společnosti je cestou do pekel.
Dagmar Navrátilová
Poslankyně Parlamentu ČR
Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.
![](/Content/Img/content-lock.png)
Tento článek je uzamčen
Po kliknutí na tlačítko "odemknout" Vám zobrazíme odpovídající možnosti pro odemčení a případnému sdílení článku.Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: LIDEM