Bouchne to. Občanská válka? Zlá zpráva o islámu v Evropě od bývalého muslima

Spustit čtení článku

Tato funkce je dostupná jen pro přihlášené uživatele s aktivním předplatným typu Lepší čtení a vyšší. Předplatné i Prémiové body PL můžete získat i zdarma, přečtěte sí více v tomto článku.

30.10.2021 18:42 | Rozhovor

„Jediné je jisté, že současný dlouhodobý vývoj směřuje k úpadku Evropy, byť vedení Evropské unie utrácí obrovské peníze za pozitivní reklamu, ale realita je úplně někde jinde. Hodně mi to připomíná popis socialistického systému SSSR před jeho krachem,“ říká o nelegální migraci spisovatel, odborník na islám a bývalý muslim Lukáš Lhoťan.

Bouchne to. Občanská válka? Zlá zpráva o islámu v Evropě od bývalého muslima
Foto: archiv L. Lhoťan
Popisek: Lukáš Lhoťan

Ve Velké Británii zemřel po útoku nožem poslanec David Amess, když komunikoval s voliči. Přibývá ale i útoků na ženy, které se ve večerních hodinách bojí vycházet. V Anglii je přitom zakázáno nosit u sebe i nůž. Jak tamní vývoj vnímáte?

Podle mne je to jen prostý důsledek té politiky progresivních neomarxistů na Západě, kteří jsou dosti vlivní i v té Anglii. Slušní občané se dobrovolně podřizují této politice a odzbrojují se. Neumí se už ani pořádně bránit a věří té propagandě o tom, že stát je ochrání.

Jenže stát je nedokáže ochránit na sto procent – a toho využívají právě zločinci a lidé toužící páchat násilí. Oni vnímají, že se ze slušných lidí staly ovce ochotné riskovat, že je někdo podřízne, a že tyto ovce slepě věří státu. No a pak nastoupí ti samí progresivisté a začnou nakonec zločince obhajovat, že jsou to vlastně chudáci, oběti většinové společnosti, kterým někdo v dětství rozkopal bábovičky, a proto se teď oni mstí a jsou násilničtí, a proto je prý nemůžeme nijak potrestat a oni nakonec mají luxusní pobyt ve vězení a mírné tresty. A tohle se děje nejen v Anglii nebo na Západě, ale už se to prosazuje i u nás.

Jsem toho názoru, že tahle neosocialistická výchova vede lidi k tomu, aby se z nich staly jen poslušné ovce neschopné se bránit, a to nakonec Evropu zahubí. Ale být poslušnou ovcí je pohodlné a ovce mají vždy plná korýtka jídla a pocit bezpečí. Ovšem do doby, než ochranní psi zrovna nejsou u stáda a na stádo se vrhnou vlci. A tohle je přesně tahle situace v Anglii a na celém Západě.  

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Zuzana Koulová

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Věříte tomu, že Amerika stojí o to, aby Evropa vzkvétala?

Ve vašem článku cituje Vance, který to tvrdí + další věci. Vy mu věříte? Co podle mě trefil je ta cenzura, kdy se stávající politici natolik bojí o svá místa, že se snaží umlčet všechny ty, kteří s nimi nesouhlasí. Otázkou je, co s tím?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Poslechnete Fialu a takto dopadneme. Profesor Budil zcela narovinu

18:06 Poslechnete Fialu a takto dopadneme. Profesor Budil zcela narovinu

Současné evropské politické elity byly vychovány a vybrány na základě služebnosti a loajality vůči a…