Podporujete víc fotbal než důchodce, kritizuje vládu Šichtařová

11.03.2012 10:50 | Zprávy

Ekonomka a ředitelka společnosti Next Finance Markéta Šichtařová ostře kritizuje vládu za to, že místo aby se věnovala podpoře důchodců, dává peníze na sport a kulturu. Ta ale podle ní nyní musí počkat.

Podporujete víc fotbal než důchodce, kritizuje vládu Šichtařová
Foto: Archiv MŠ
Popisek: Ekonomka a ředitelka společnosti Next Finance Markéta Šichtařová

Šichtařová nechápe, jak je možné, že vláda v rámci šetření sahá právě na důchody, když existuje tolik jiných způsobů, jak ušetřit. Jmenuje třeba osekání Českého statistického úřadu nebo privatizaci pošty. Ta by pak třeba lidem podlě ní nerozbíjela balíky.

Proč by důchodci plýtvali časem u voleb?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: joh

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Jak je to doopravdy s těmi F-35?

Vy tvrdíte, že je bez souhlasu USA použít nemůžeme. O co svá tvrzení opíráte? Protože já četl třeba i článek na Idnes, kde se píše že je to jen nepravdivá fáma - https://www.idnes.cz/zpravy/nato/f-35-letoun-pentagon-armada-obrana-usa-trump-vypnuti-kill-switch.A250321_165847_zpr_nato_inc

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Marek Vašut, Vítězslav Jandák a status umělce. Mnohé se vyjasnilo

4:39 Marek Vašut, Vítězslav Jandák a status umělce. Mnohé se vyjasnilo

Státní umělci? Prezident Petr Pavel podepsal vládní novelu zákona o podpoře kultury definující statu…