Věřil, že svrhne vládu. Teď je psychicky na dně: Češi, kde jste?

21.09.2012 20:00 | Zprávy

Další z řady protivládních protestů skončil v pátek v podvečer fiaskem. Jeho organizátor skončil s psychickými potížemi na dně.

Věřil, že svrhne vládu. Teď je psychicky na dně: Češi, kde jste?
Foto: Hans Štembera
Popisek: Samolepky Stop vládě

Řada zástupců laické i odborné veřejnosti dlouhodobě kritizuje vládu premiéra Petra Nečase (ODS). Nelogické zvyšování daní, plán navrátit majetek církvím, zmatky kolem prodeje alkoholu, to vše jsou proměnné, které současnému kabinetu na popularitě nepřidávají.

Více o protivládních protestech ZDE

Češi sedí doma

Češi nespokojenost s vládou však dávají najevo spíše pasivně. Kromě jarních protestů, jež iniciovaly odbory a další oficiální organizace, jichž se zúčastnily desítky tisíc lidí, se do ulic příliš nehrnou.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Jana Šulcová

Mgr. Pavel Fischer byl položen dotaz

,,Není moudré dávat stranou možnost členství Ukrajiny v NATO" - tvrdíte Vy.

A slibovat Ukrajině něco, co je nereálné, je podle vás v pořádku a fér i vůči Ukrajině? Nebo fakt věříte tomu, že by se vstupem Ukrajiny do NATO všichni souhlasili? Pokud vím, tak je souhlas všech členských států podmínkou pro vstup. Nebo ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pili s Pavlem na zabíjačce. Odvezli ho na chalupu a pak nabourali. Detaily průšvihu hradní ochranky

17:50 Pili s Pavlem na zabíjačce. Odvezli ho na chalupu a pak nabourali. Detaily průšvihu hradní ochranky

Popíjeli na vesnické veselici členové prezidentské ochranky ve službě spolu s Petrem Pavlem, kterého…