Čtenář napsal od plic Janu Čulíkovi: Vy eurosvazáci už jste dávno překonali SSSR. Společnost ozdraví referendum o Czexitu a zákaz neziskovek

30.04.2018 19:35 | Zprávy

„Zrušme neziskovky, omezme vliv lidí se zahraniční zkušeností a zaveďme přísnou ostrahu hranic,“ píše čtenář Milan Mašek šéfredaktorovi serveru Britské listy Janu Čulíkovi. Ten dopis zveřejnil.

Čtenář napsal od plic Janu Čulíkovi: Vy eurosvazáci už jste dávno překonali SSSR. Společnost ozdraví referendum o Czexitu a zákaz neziskovek
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vlajka EU

Mašek svým dopisem reaguje na Čulíkovu výzvu ohledně problémů české společnosti. „Hlavním naším problémem je, že se objevily tisíce osob cítících se vyvolenými a povolanými nám měnit náš způsob života,“ uvedl Mašek a pustil se do Čulíkovy kritiky. 

„Zejména se v mistrování vyžívají bývalí emigranti, jako jste Vy nebo pan Pehe či Schwarzenberg. Sociální euroinženýři nám dnes zavádí nesmysly, počínaje od zvrhlostí typu inkluze a gender přes hlásání údajné prospěšnosti nelegálních migrantů až po masírku, jak je EU ‚nej‘ a jak bez ní bídně zhyneme. V tom už dávno překročili svůj vzor – Trofima Lysenka ze SSSR a jeho souputníky. Protože zatím nemohou za jiný názor zavírat, vymysleli nálepkování a dehonestaci autorů nepohodlných názorů prostřednictvím různých agresivních neziskovek a nikým nevolených ‚odborníků‘,“ podotkl čtenář a dodal, že Britské listy jsou jedním z nejméně objektivních periodik. 
 
„Vaše útočná a netolerantní dogmata, jednostranné fanatické tweety pana Stroehleina, povýšenecké mentorování pana Kartouse a plivání na svoji zem od pana Orynského. O dalších ani nepíši, protože nechci být vulgární. Do toho replikování vybraných článků ultralevicového Guardianu a dalších nekriticky proevropských a promultikulti médií,“ napsal čtenář, jenž jako priority vnímá referendum o Czexitu, zrušení všech lidskoprávních neziskovek, zbavení volebního práva osob se dvěma občanstvími, kteří v ČR nežijí aspoň šest měsíců v roce, či ozbrojenou ostrahu hranic a omezení volného pohybu osob v rámci tzv. Schengenu. 
 
Původní text ZDE.
 
„Chceme silný a monokulturní stát, vládu pevné ruky, psané právo a vymahatelný pořádek bez politické korektnosti. Prostě nás nechte, ať si v ČR děláme, co uznáme za vhodné, a když se to někomu nelíbí a nechce respektovat vůli většiny, tak ať se svobodně odstěhuje. Nechyběli jste nám před rokem 1989 a nebudete nám chybět ani po roce 2018. Platí nejen pro Vás, ale i pro celou slavnou EU...,“ uzavřel čtenář.
 

Tento článek je uzamčen

Po kliknutí na tlačítko "odemknout" Vám zobrazíme odpovídající možnosti pro odemčení a případnému sdílení článku.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: vef

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

čínské výrobky

Varujete před nákupu s Číny, ale můžete mi teda říci, kde nakupovat, když i když většina věcí je vyrobena v Číně bez ohledu na to, kde a od koho to koupíte? Nemyslíte, že je třeba spíš řešit podstatu problému, kterou je fakt, že levné čínské výrobky válcují trhy? A upřímně, s tou kvalitou na tom jso...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Šílenost, nevím, kde se to bere.“ Vlivný odéesák Jurečko vystoupil proti cenám v Česku

4:44 „Šílenost, nevím, kde se to bere.“ Vlivný odéesák Jurečko vystoupil proti cenám v Česku

Co koupil v Itálii za pět eur, ho v Česku stálo 750 Kč. Podnikatel, místopředseda regionálního sdruž…