Regionalnitelevize.cz zařadí nový Magazín ze světa byznysu

16.10.2019 9:48 | Zprávy

Ekonomický Magazín ze světa byznysu zařadí do svého vysílání regionálnítelevize.cz. Pořad, který vzniká ve spolupráci s vládní agenturou CzechTrade a portálem BusinessInfo.cz, je určen pro všechny české producenty, kteří vyvážejí své zboží či služby do zahraničí, resp. by rádi začali exportovat.

Regionalnitelevize.cz zařadí nový Magazín ze světa byznysu
Foto: red
Popisek: Regionálnítelevize.cz

“V rámci pořadu budeme přinášet rozhovory s řediteli zahraničních kanceláří CzechTrade, dále pozitivní příklady firem, které se úspěšně etablovy na nejrůznějších zahraničních trzích, ale také budeme přinášet lidem rady, jak například založit firmu, nebo jak si zaregistrovat patent, “ shrnula v krátkosti obsah pořadu Marcela Havlová z CzechTrade.

Magazín ze světa byznysu poběží od 16. října vždy ve středu v časech 17:20 a 21:20 (reprízy čtvrtek 5:20, 9:20 a 13:20).

Regionalnitelevize.cz se jako jediný celostátní tematický program od svého počátku věnuje pozitivnímu regionálnímu zpravodajství a zajímavostem z moravských, českých a slezských regionů a zpravodajsky pokrývá všechny kraje České republiky. Jako jediná televize s regionálním obsahem je součástí projektu tv metrového měření. Měsíčně si ji naladí kolem 400 tis. unikátních diváků.

Tento článek je uzamčen

Po kliknutí na tlačítko "odemknout" Vám zobrazíme odpovídající možnosti pro odemčení a případnému sdílení článku.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

JUDr. Pavel Staněk, MBA byl položen dotaz

Jak dlouho budete fungovat koalice SPOLU?

Nemyslíte, že kdybyste kandidovali sami jako ODS mohli byste být mnohem úspěšnější? Kuba kandidoval za ODS a uspěl mnohem lépe než ten váš slepenec. Já jsem ochoten volit ODS, ale ne topku a lidovce a určitě nejsem sám, vždyť jste oslabili nejen teď, ale i třeba v evropských volbách.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministerstvo spravedlnosti: Evropský soud pro lidská práva dnes zveřejnil rozsudek ve věci Macharik proti České republice

16:08 Ministerstvo spravedlnosti: Evropský soud pro lidská práva dnes zveřejnil rozsudek ve věci Macharik proti České republice

Štrasburský soud shledal porušení práva na respektování soukromého života stěžovatelky z důvodu nepř…