Slavná vědma čte v kartách: Zeman, Kalouskova komedie a Nečasova smůla

06.02.2013 13:21 | Zprávy

REVUE Věští soudcům, právníkům, diplomatům i některým umělcům. Přední česká kartářka, numeroložka a vědma, která vykládá osud z karet, čísel, kávové sedliny, nebo třeba fotografií - Dagmar Kroužilová, pro ParlamentníListy.cz zodpověděla i otázky, co bude s ČR dál, co s politiky a jak to bude s českým národem.

Slavná vědma čte v kartách: Zeman, Kalouskova komedie a Nečasova smůla
Foto: hns
Popisek: Prezident Miloš Zeman

Vy jste koncem loňského roku zcela jasně řekla, že novým českým prezidentem bude Miloš Zeman a tvrdě jste si za tím stála. Jak jste si byla tak jistá?

Spousta zákazníků, kteři ke mně přišli na výklad z karet, se zajímali o to, kdo bude naším novým prezidentem. Řekla jsem jim, že už jsem několikrát na to vykládala a že mi jednoznačně vychází, že to bude pan Zeman. Vzhledem k osudovosti to ani nikdo jiný být nemůže!

Zůstaňme u Zemana. Jak se podle Vás bude vyvíjet nejen jeho působení v roli prezidenta, ale i jeho osobnost?

Pan Miloš Zeman je člověk, který se v politice pohyboval dlouhou dobu a teď se vrátil. Myslím si, a mnozí to pochopí, že je to pro náš stát dobře. Jsem zcela apolitická, nikomu nenadržuji, ale tohle mi vyšlo i z karet. Pro pana Zemana je to stoprocentně osudové, proto se musel stát prezidentem naší republiky. Bude si k sobě vybírat lidi, ale jak je vidět z karet, bude se snažit vybírat ty nejlepší. Dále vidím v kartách, že kolem jeho osoby se budou pohybovat politici, kteří by mu rádoby chtěli pomoct. Vzhledem k tomu, že náš budoucí prezident je vysoce inteligentní a vzdělaný, tak tito lidé budou mít smůlu a přijati určitě nebudou.

Pan Zeman bude brát svou funkci od začátku zodpovědně, bude se snažit udělat určité změny, které pomohou naší zemi v oblasti financí. Vše, jak ukazují moje karty, bude řešit s upřímností. Miloš Zeman je osobnost zcela výjimečná. Do půl roku bude stát pevněji na svých nohách, bude rozhodovat podle svého nejlepšího uvážení a nenechá se ovlivňovat ze strany ostatních politiků. Bude vědět, komu může věřit a komu ne! Do svých rozhodnutí si nenechá mluvit a vše bude dělat “podle zdravého selského rozumu“.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Radek Kraus

Mgr. Pavel Fischer byl položen dotaz

,,Není moudré dávat stranou možnost členství Ukrajiny v NATO" - tvrdíte Vy.

A slibovat Ukrajině něco, co je nereálné, je podle vás v pořádku a fér i vůči Ukrajině? Nebo fakt věříte tomu, že by se vstupem Ukrajiny do NATO všichni souhlasili? Pokud vím, tak je souhlas všech členských států podmínkou pro vstup. Nebo ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vypovědět poslušnost. Filip Turek přímo z Ameriky předestřel budoucnost ČR

14:14 Vypovědět poslušnost. Filip Turek přímo z Ameriky předestřel budoucnost ČR

Společně s Maďary, Italy, Rakušany a dalšími národy vypovědět poslušnost Evropské komisi. Tak lze dl…