Slávek Popelka, Jan Sedláček: Proč je podporován islám

23.02.2019 7:33 | Zprávy

Současné elity, tj. především majitelé globálních bank a korporací, usilují o absolutní moc nad světem. Jednotlivé státy s demokraticky volenými představiteli znamenají překážku v realizaci této snahy po světovládě.

Slávek Popelka, Jan Sedláček: Proč je podporován islám
Foto: Archiv vydavatele Vaše věc
Popisek: ISIS

Zvláště v Evropě, kde jsou demokratické principy hluboce zakořeněny. Proto elity usilují o rozbití a zrušení národních států. A islám se jeví jako nejlepší prostředek k dosažení tohoto cíle. Islám, na rozdíl od jiných náboženství, není jen náboženstvím, neboť se důkladně zabývá sociální problematikou a organizací celé společnosti. A islámská společnost je neslučitelná s jinými společnostmi. Muslim nemůže být integrován do jiné společnosti, pokud chce zůstat muslimem. Muslimové požadují své modlitebny. To je právo každého náboženství. Ale muslimové se musí lišit svým oblečením, úpravou zevnějšku, stravováním, uspořádáním rodiny, hygienickými zvyklostmi a mnoha dalšími věcmi. Potom potřebují své školy, školky, obchody, restaurace, bazény, uspořádání volného času a další. Perspektivně pak svoji policii, zákony i vládu. Nemůže tomu být jinak, to by bylo v rozporu s Koránem. Takto lze rozbít stát zevnitř postupným rozbíjením jeho jednoty. A o to jde elitám, neboť mizející stát už nebude schopen konkurovat jejich moci.

Tento článek je uzamčen

Po kliknutí na tlačítko "odemknout" Vám zobrazíme odpovídající možnosti pro odemčení a případnému sdílení článku.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Co tak najednou?

Proč jste z vlády, navíc tak narychlo vyhodil Bartoše? Tehdy jste tvrdil, že je to kvůli zpackané digitalizaci stavebního řízení. Nyní ji ale chválíte. Děkuji za vysvětlení.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Petr Hampl: Válka a národní zájem

12:26 Petr Hampl: Válka a národní zájem

Druhý pohled Petra Hampla