Liška (SZ): Je politika špinavá? Pojďme to změnit

14.10.2013 13:12 | Zprávy

Ondřej Liška čistí špinavé zdi a ulice!

Liška (SZ): Je politika špinavá? Pojďme to změnit
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda Strany zelených Ondřej Liška

Strana zelených dnes v Praze, po 10 dnech úspěšného testování, spustila na ostro další část své kampaně. Ondřej Liška s tlakovou pistolí a čistou vodou vyčistil jednu z Pražských zdí, na které zůstal čistý nápis Strany zelených. Po celém Česku budou lidé moci ode dneška nacházet stovky takových míst např. na průmyslových zdech či špinavých chodnících.

„Zvolili jsme netradiční, ekologickou a levnou variantu k billboardům. Stačí vám k tomu dvě ruce, čistá voda a špinavá zeď nebo chodník, kterých je ve městech spousta. Na zeď přiložíte šablonu a vodou pod tlakem zeď umyjete. Na zašpiněné zdi pak zůstane obtisk Strany zelených s hesly: ‚Je politika špinavá? Pojďme to změnit!‘ Stovky dobrovolníků se zapojují do naší kampaně a ode dneška díky nim budou moci voliči na stovkách míst vidět vyčištěné zdi nebo chodníky,“ uvedl Ondřej Liška, předseda Strany zelených.

Aktuálně mohou obyvatelé Prahy najít na dvě desítky nápisů např. na opuštěných průmyslových zdech nebo přímo na špinavých chodnících. Strana zelených počítá v nadcházejících dnech s vyčištěním stovek takových míst po celé ČR.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Zeleni.cz

MUDr. Raduan Nwelati byl položen dotaz

Garance státu

Neměl by kromě cen energií, stát garantovat lidem hlavně dostupné bydlení a taky ceny potravin? Máte dojem, že to tato vláda dělá?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:



Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Emisní povolenky na vytápění budov – lumpárna EU zdražující bydlení

11:05 Vích (SPD): Emisní povolenky na vytápění budov – lumpárna EU zdražující bydlení

Část EU, kde často nesněží, nutí druhou část EU, aby platila do rozpočtu víc. Je to fér?